Sníte o e-shopu, který bude přitahovat zákazníky jako magnet? Pokud chcete rozjet své podnikání a potřebujete e-shop, se kterým v konkurenci zazáříte a oslovíte zákazníky… Jste tu správně!

V tomto oboru pracujeme již dlouho a máme za sebou spoustu úspěšných projektů a spokojených zákazníků. Ale neusínáme na vavřínech, neustále se učíme a přizpůsobujeme se novým trendům.

Proč mít e-shop právě od nás?

Pracujeme, jako bychom byli součástí Vaší firmy, nejste pro nás jen zdroj práce, ale obchodní partneři. Na Vašem úspěchu nám záleží. Ke každému přistupujeme individuálně a vytváříme projekt, který Vás bude úspěšně prezentovat, aby Váš e-shop opravdu fungoval a vytvářel poptávky a následný zisk. Rádi se s Vámi podělíme o naše mnohaleté zkušenosti v oboru, poradíme Vám, co funguje a jaké chyby dělá konkurence. Umíme nastavit nástroje, které práci s e-shopem ulehčí a zautomatizují. A můžeme je Vás naučit.

Jak postupujeme?

Nejdříve si Vás přejeme poznat, chceme zjistit, co přesně potřebujete, abychom Vám mohli co nejlépe pomoci. Co nás zajímá?

3 jednoduché otázky, než začneme s Vaším E-shopem

Naším cílem je Vaše spokojenost a úspěch, proto se chceme hned na začátku ujistit, co od této spolupráce očekáváte, co od nás potřebujete a jaký je Váš cíl. Když budeme mít jasno v tom, čeho chcete s Vaším e-shopem dosáhnout, můžeme Vám maximálně vyjít vstříc.

01
KDO

bude nakupovat ve Vašem e-shopu

02
CO

chcete prodávat za druh produktu

03
PROČ

by někdo měl nakupovat u Vás a ne u konkurence

Jak to pokračuje

Takto jednoduše zodpovězené otázky nám o Vašem projektu řeknou více než několikastránková studie. Sedneme si s Vámi ke kávě a společně najdeme řešení Vašeho problému či podnikatelského záměru. Stanovíme cíle projektu a definujeme cílové publikum, na které se chceme zaměřit.

Analýza trhu

Prostudujeme trh a zjistíme chování uživatelů v dané oblasti.

24/7 Dostupnost

Jsme Vám k dispozici, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Co řekneme platí

Neslibujeme nesplnitelné a za svým slovem i za svou prací si stojíme.

Průhledné finance

Naše odhady stojí na letitých zkušenostech. Ceny jsou jasné.

Na základě analýzy vybereme klíčová slova a vytvoříme grafický návrh webových stránek, tedy originální web ušitý na míru Vašim potřebám a přitažlivý pro cílovou skupinu. Součástí je i optimalizace internetových stránek pro internetové vyhledávače (SEO), aby Váš klíčový zákazník neměl problém Vás na internetu najít.

Realizací e-shopu naše spolupráce nekončí…

Ale začíná. Postaráme se, aby e-shop fungoval tak, jak má na všech zařízeních. Díky tomu zvýšíme jeho návštěvnost, vyladíme rychlost a vylepšíme umístění ve výsledcích vyhledávání.

Připravíme Vám e-shop na míru