Sníte o e-shopu, který bude přitahovat zákazníky jako magnet?

Pokud chcete rozjet své podnikání a potřebujete e-shop, se kterým v konkurenci zazáříte a oslovíte zákazníky…

Jste tu správně

Připravíme Vám e-shop na míru

V tomto oboru pracujeme již dlouho a máme za sebou spoustu úspěšných projektů a spokojených zákazníků. Ale neusínáme na vavřínech, neustále se učíme a přizpůsobujeme se novým trendům.

Proč mít e-shop právě od nás?

  1. Pracujeme, jako bychom byli součástí Vaší firmy, nejste pro nás jen zdroj práce, ale obchodní partneři. Na Vašem úspěchu nám záleží.
  2. Ke každému přistupujeme individuálně a vytváříme projekt, který Vás bude úspěšně prezentovat, aby Váš e-shop opravdu fungoval a vytvářel poptávky a následný zisk.
  3. Rádi se s Vámi podělíme o naše mnohaleté zkušenosti v oboru, poradíme Vám, co funguje a jaké chyby dělá konkurence.
  4. Umíme nastavit nástroje, které práci s e-shopem ulehčí a zautomatizují. A můžeme je Vás naučit.

Jak postupujeme?

Nejdříve si Vás přejeme poznat, chceme zjistit, co přesně potřebujete, abychom Vám mohli co nejlépe pomoci. Co nás zajímá?

3 jednoduché otázky, než začneme

Naším cílem je Vaše spokojenost a úspěch, proto se chceme hned na začátku ujistit, co od této spolupráce očekáváte, co od nás potřebujete a jaký je Váš cíl. Když budeme mít jasno v tom, čeho chcete s Vaším e-shopem dosáhnout, můžeme Vám maximálně vyjít vstříc.

Jak to pokračuje

Takto jednoduše zodpovězené otázky nám o Vašem projektu řeknou více než několikastránková studie. Sedneme si s Vámi ke kávě a společně najdeme řešení Vašeho problému či podnikatelského záměru. Stanovíme cíle projektu a definujeme cílové publikum, na které se chceme zaměřit. 

image
Analýza trhu

Prostudujeme trh a zjistíme chování uživatelů v dané oblasti.

image
24/7 Dostupnost

Jsme Vám k dispozici, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

image
Co řekneme platí

Neslibujeme nesplnitelné a za svým slovem i za svou prací si stojíme.

Na základě analýzy vybereme klíčová slova a vytvoříme grafický návrh e-shopu, tedy originální e-shop ušitý na míru Vašim potřebám a přitažlivý pro cílovou skupinu.

Součástí je i optimalizace e-shopu pro internetové vyhledávače (SEO), aby Váš klíčový zákazník neměl problém Vás na internetu najít.

Realizací e-shopu naše spolupráce nekončí...

Ale začíná. Postaráme se, aby e-shop fungoval tak, jak má na všech zařízeních. Díky tomu zvýšíme jeho návštěvnost, vyladíme rychlost a vylepšíme umístění ve výsledcích vyhledávání.

Potřebujete nové internetové stránky nebo interní či ERP aplikaci?