Dobře navrhnutá mobilní nebo tabletová aplikace dokáže zefektivnit cokoliv
Mobilní aplikace již nejsou z největší části hry a volnočasové aktivity. Stále více se používají jak v oblasti marketingu, tak také v těžké technice či přímo ve výrobě. Vašim zákazníkům dokážou zpříjemnit objednávky a nákup. Vašim zaměstnancům mohou ulevit v byrokracii. Téměř jakékoliv workflow lze zefektivnit pokud k tomu máte ty správné nástoje.

Co všechno máme za sebou?

Zvládli jsme již uspokojit poptávky německé televize na chatovací aplikaci pro TV show Love Island. Usnadnila jim komunikaci mezi režií a účastníky. Vedle toho jsme vytvořili tabletovou aplikaci pro mezinárodní síť hotelů s backendem, který se staral o management jejich poboček. Potřeby jsou různé a my jsme připraveni na ně flexibilně reagovat.

Jak postupujeme?

Nejdříve si Vás přejeme poznat, chceme zjistit, co přesně potřebujete, abychom Vám mohli co nejlépe pomoci. Co nás zajímá?

3 jednoduché otázky, než začneme

Abychom Vám mohli pomoci co nejdříve rozvíjet Váš obchod či jiné potřeby Vás či firmy, budeme od Vás potřebovat odpověď na následující 3 otázky o Vašem záměru.

01
KDO

bude využívat aplikaci, kterou potřebujete vytvořit?

02
CO

bude ten uživatel hledat v aplikaci, kterou máme vytvořit?

03
PROČ

by někdo chtěl použít Vaši aplikaci a ne od konkurence?

 

Jak to pokračuje

Takto jednoduše zodpovězené otázky nám o Vašem projektu řeknou více než několikastránková studie. Sedneme si s Vámi ke kávě a společně najdeme řešení Vašeho problému či podnikatelského záměru. Stanovíme cíle projektu a definujeme cílové publikum, na které se chceme zaměřit.

Analýza trhu

Prostudujeme trh a zjistíme chování uživatelů v dané oblasti.

24/7 Dostupnost

Jsme Vám k dispozici, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Co řekneme platí

Neslibujeme nesplnitelné a za svým slovem i za svou prací si stojíme.

Průhledné finance

Naše odhady stojí na letitých zkušenostech. Ceny jsou jasné.

Takto jednoduše zodpovězené 3 otázky nám o Vašem projektu řeknou více, než několikastránková studie. Nemusíte tedy čekat při oslovení naši firmy na nějaké rozsáhlé specifikace. Sedneme si s tím ke kávě a společně najdeme řešení Vašeho problému či podnikatelského záměru.

Výhody našich zákazníků

Naši zákazníci pro nás nejsou jen zdroj práce. Na výsledku jejich podnikání nám záleží. Proto od nás neobdržíte jen hotové internetové stránky či aplikaci. Ale také konzultace z projektů, kterými jsme si již prošli a ze kterých jsme se mohli poučit.