Dobře navrhnutá mobilní nebo tabletová aplikace dokáže zefektivnit cokoliv

Mobilní aplikace již nejsou z největší části hry a volnočasové aktivity. Stále více se používají jak v oblasti marketingu, tak také v těžké technice či přímo ve výrobě. Vašim zákazníkům dokážou zpříjemnit objednávky a nákup. Vašim zaměstnancům mohou ulevit v byrokracii. Téměř jakékoliv workflow lze zefektivnit pokud k tomu máte ty správné nástoje.

image
Analýza potřeb

Než Vám budeme moci pomoci, pečlivě Vaše potřeby prostudujeme.

image
24/7 Podpora

Naše služby jsou Vám dodávány
s garancí neustálé podpory.

image
Co řekneme platí

Neslibujeme nesplnitelné a nedodáváme nedodatelné.

image
Průhledné finance

Naše odhady stojí na letitých zkušenostech.

Zvládli jsme již uspokojit poptávky německé televize na chatovací aplikaci pro TV show Love Island. Usnadnila jim komunikaci mezi režií a účastníky. Vedle toho jsme vytvořili tabletovou aplikaci pro mezinárodní síť hotelů s backendem, který se staral o management jejich poboček. Potřeby jsou různé a my jsme připraveni na ně flexibilně reagovat.

3 Jednoduché otázky než začneme

Abychom Vám mohli pomoci co nejdříve rozvíjet Váš obchod či jiné potřeby Vás či firmy, budeme od Vás potřebovat odpověď na následující 3 otázky o Vašem záměru.

01
KDO

KDO bude využívat aplikaci, kterou potřebujete vytvořit?

02
Co

CO bude ten uživatel hledat v aplikaci, kterou máme vytvořit?

03
Proč

Proč by někdo chtěl použít Vaši aplikaci a ne od konkurence?

Takto jednoduše zodpovězené 3 otázky nám o Vašem projektu řeknou více, než několikastránková studie. Nemusíte tedy čekat při oslovení naši firmy na nějaké rozsáhlé specifikace. Sedneme si s tím ke kávě a společně najdeme řešení Vašeho problému či podnikatelského záměru.

Výhody našich zákazníků

Naši zákazníci pro nás nejsou jen zdroj práce. Na výsledku jejich podnikání nám záleží. Proto od nás neobdržíte jen hotové internetové stránky či aplikaci. Ale také konzultace z projektů, kterými jsme si již prošli a ze kterých jsme se mohli poučit.

Potřebujete nové internetové stránky nebo interní či ERP aplikaci?